Помогите срочно пж Твірна зрізаного конуса дорівнює 15см, а радіус основи -26см і 35см. Знайдіть

відстань від центра меншої основи до точки більшого кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурлуцкий Паша.

Ответ:

37см

Объяснение:

AK=AO-BC=R-r=35-26=9см

∆АВК- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

ВК=√(АВ²-АК²)=√(15²-9²)=

=√((15-9)(15+9))=√(6*24)=

=√(6*6*4)=6*2=12см.

ВК=СО=12см

∆СОМ- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

СМ=√(СО²+ОМ²)=√(12²+35²)=

=√(144+1225)=√1369=37см