Шістнадцять п'ятикласників колекціонують фішки-наліпки. Фішок-наліпок більше, ніж у Тараса мають 10

учнів, а менше, ніж у Тараса, але менше, ніж у Данила, якщо їх в усіх дітей різна кількість

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Алёна.

Ответ:Я не впевнена , якщо не правильно вибач (

Пошаговое объяснение

1)16-10-1=5 (уч) мають менше ніж у Тараса

2)11-5=6(уч)мають менше Тараса і Данила

Відповідь : у них кількість від 1-6