В Івана було в 5 разів більше наліпок, ніж у Тараса. Після того, як Іван подарував друзям 36

наліпок, а Тарас купив 32 наліпки, то у хлопчиків їх стало порівну. Скільки було наліпок у кожного хлопчика спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Слепнёва Соня.

Ответ:

У Ивана 85 наклеек, а у Тараса 17.

Пошаговое объяснение:

У Ивана было в 5 раз больше наклеек, чем у Тараса. После того, как Иван подарил друзьям 36 наклеек, а Тарас купил 32 наклейки, то у мальчиков их стало поровну. Сколько наклеек у каждого мальчика сначала?

5х - 36 = х + 32

4х = 68

х = 17 (у Тараса)

5х = 5 × 17

5х = 85 (у Ивана)