216. У Сашка було в 5 разів більше солдатиків, ніж у Андрійка. Після того, як Сашко подарував

друзям З6 солдатиків, а Андрійко датиків стало порівну. Скільки солдатиків було в кожного хлопчика спочатку?​ НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА УСЛОВИЕ (УМОВА) И РЕШЕНИЕ (РОЗВ'ЯЗАННЯ) ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Гюлумян Рома.

Ответ:

45 и 9

Пошаговое объяснение:

5x - начальное количество солдатиков у Саши.

x - количество солдатиков у Андрюши.

5x-36=x

5x-x=36

x=36/4

x=9 - количество солдатиков у Андрюши.

5·9=45 - начальное количество солдатиков у Саши.