9. Оленка має 27 фішок. Частину фішок вона поклала у мі- шечок. Решту фішок розклала у 5 коробочок,

по 4 фішки у кожну коробку. Скільки фішок Оленка поклала в мішечок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Теплоухова Дарья.

Ответ:

7фішок

Пошаговое объяснение:

1) 5×4=20(ф) - поклала стільки фішок у 5 коробочок

2)27-20=7(ф) - поклала стільки фішок у мішечок

Відповідь: 7 фішок