Заня 181. Оленка Оксанкаай Ганнуся грали в гру: Оленка задумала число, Околанка збільшила це число

у 2,5 раза, а Ганнуся знайшла середнє арифметичне цих чисел й одержала число 49. 1) Яке число задумала Оленка? 2) Яке число задумала б Оленка, якщо одержане число збільшити вдвічі? 3) Яке число задумала б Оленка, якби одержане число становило 40% від серед- нього арифметичного чисел 141, 203 i 181?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёва Надя.

Відповідь:Давайте розв'яжемо цю задачу крок за кроком:

Щоб знайти число, яке задумала Оленка, потрібно розділити число 49 на 2,5. Давайте обчислимо це:

Число, задумане Оленкою = 49 / 2,5 = 19,6.

Отже, Оленка задумала число 19,6.

Щоб знайти число, яке Оленка задумала б, якщо одержане число збільшити вдвічі, ми маємо помножити число 19,6 на 2:

Число, яке Оленка задумала б, якщо одержане число збільшити вдвічі = 19,6 * 2 = 39,2.

Отже, якщо одержане число збільшити вдвічі, Оленка задумала число 39,2.

Для цього пункту нам потрібно обчислити середнє арифметичне чисел 141, 203 і 181, а потім знайти 40% цього середнього значення. Давайте обчислимо це:

Середнє арифметичне = (141 + 203 + 181) / 3 = 525 / 3 = 175.

Щоб знайти число, яке Оленка задумала б, якби одержане число становило 40% від середнього арифметичного чисел, ми маємо помножити середнє арифметичне на 0,4:

Число, яке Оленка задумала б, якби одержане число становило 40% від середнього арифметичного = 175 * 0,4 = 70.

Отже, якби одержане число становило 40% від середнього арифметичного чисел 141, 203 і 181, Оленка задумала число 70.

Покрокове пояснення: