У Матвія було 20 наліпок із супергероями «Марвел». Він обміняв їх на наліпки із супергероями

«ДіСі»: за кожні 4 марвелівські наліпки йомудали 5 наліпок «ДіСі». Скільки наліпок «ДіСі» тепер у Матвія?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жибуль Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20/4=5

5*5=25

25

Отвечает Грязнов Коля.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

20:4=5

5*5=25

как-то так