Знайдіть координати вектора AB, якщо: а) A(-1;4),B(3;9) б)A(2;-5),(B(-1;-1) в) A(3;2),B (3;-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Даниил.

Ответ:

б) Вектор AB можна знайти, віднімаючи координати точки A від координат точки B:

AB = B - A = (-1 - 2; -1 - (-5)) = (-3; 4)

в) Вектор AB можна знайти, віднімаючи координати точки A від координат точки B:

AB = B - A = (3 - 3; -2 - 2) = (0; -4)

Объяснение: