Дано вектори: а(2;-2; 0); b(3; 0; – 3) . Запишіть: 1) координати вектора с, якщо с = а+b

2)координати вектора d, якщо d=2a-b3) довжину вектора a+b4) координати вектора m, якщо відомо, що довжина вектора m втричі більша довжини вектора а5) при якому значенні k вектор n(k;0;6) колінеарний вектору b​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишук Юля.

Ответ:

1) с=a+b;   c=(2+3;-2+0;0-3)=(5;-2;-3)

2) d=2a-b;   d=(4;4;0)-(3;0;-3)=(1;4;3)

3) a+b=(5;-2;-3)

4) m=3a;   m=(6;-6;0)

5) k(-6;0;6)