Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 125° а один із кутів трикутника не суміжний з ним 81°

знайти невідомі внутрішні кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ховрич Данил.

Ответ:55,81,44

Объяснение180-125=55,

55+81=136

180-136=44