1. Один з кутів трикутника дорівнює 80*. Чи може зовнішній кут трикутника, не суміжний з ним

дорівнювати: 1) 102*; 2) 80*; 3) 75*. 2. Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 120*. Знайдіть внутрішні кути, які не суміжні з ним, якщо один з них на 20* менший за другий. 3. Зовнішні кути трикутника відносяться як 3:5:7. Знайдіть менший з внутрішніх кутів трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пустынникова Екатерина.

Відповідь:

1)Два внутренних угла не смежных с внешним углом равны в сумме внешнему Углу.

Внешний угол должен быть больше градусной меры одного из внутренних не смежных с ним угла

Ответ:102 градуса

2)Зовнішній кут трикутника - сума кутів цього ж трикутника(але сюди не входить суміжний)

Отже, нехай 1 кут це Х, тоді другий - Х+20°

Як вже відомо:

Х+20°+Х=120°

2Х=120°-20°

2Х=100°

Х=50°

Перший кут - 50°

Другий кут - 50°+20°=70°

3)Ответ:

12°

Объяснение:

Нехай менший зовнішній кут буде 3х.

Тоді суму внутрішніх кутів можна записати як:

(180-3х) + (180-5х) + (180-7х) = 180

540 - 15х = 180

15х=360

х=24.

Знайдемо найменший внутрішній кут трикутника. Очевидно, що він дорівнює: (180-7х) = 180-7*24=180-168=12° Поставь как лучший ответ пожалуйста ооооооооооочень долго делала!!!