1. Висота трикутника дорівнює 8 см, а сторона, до якої вона проведена, - 5 см. Знайдіть площу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ануарбек Нуржигит.

Ответ:

h=8cm

a=5cm

S∆=?

S∆=

 \frac{a \times h}{2}

S∆=

 \frac{8 \times 5}{2} =20см²