Зайдіть радіус кола , діаметром якого дорівнює 8см​


Ответы на вопрос

Отвечает Трубкин Артур.

Ответ: 4 см

Объяснение: радіус - це половина довжини діаметра, тому r=d/2=8/2=4 см