3 двох ділянок зібрали 802 т пшениці. Скільки тонн пшениці зібрали з першої ділянки, якщо з неї

зібрали на 88 т більше, ніж з другої?

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Фёдор.

Відповідь:

445

Покрокове пояснення:

(х+88)+х=802

2х=802-88

2х=714

х=357

357+88=445