Зі двох ділянок зібрали 812 тонн пшениці. скільки тонн пшениці зібрали з кожної ділянки окремо якщо

з першої зібрали на 86 тонн більше ніжз другої

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарь Влад.
Рівняння
x + x + 86 = 812.
2x=726
х=363 - 2 ділянка
х+86= 449
Розвязано