Периметр прямокутника дорівнює 156см, а одна зі сторін 38см,знайдіть площу прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Ответ:

S=1520см²

Объяснение:

Дано:

P=156см

1 сторона=38см

Знайти:

S - ?

Розв-ня

1) (156см - 38см × 2) ÷ 2 = 40 см - 2 сторона

2) S=a×b=38см×40см=1520см²