два кола мають зовнішній дотик. відстань між їх центрами 20 см. знайдіть радіуси кіл якщо вони

відносяться як 3:7​

Ответы на вопрос

Отвечает Уткина Алена.

Ответ:

6 см ,   14 см.

Объяснение:

Знайдемо коефіціент пропорційності х з рівняння

3х+7х=20;  10х=20;  х=2

r1=3*2=6 cм;   r2=7*2=14 cм