Срочно СК - висота трикутника ABC, BC = 25 см, AC = 17 см, СК = 15 см. Знайдіть AB.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Максим.

Ответ:

У нас утворилося два прямокутні трикутника, тому

за теоремою Піфагора:

ВК=√ВС²-КС²=√25²-15²=20 (см)

КА=√АС²-КС²=√√17²-15²=8 (см)

АВ=ВК+КА=20+8=28 (см)

Объяснение: