3. До 300 г води прилили 300 г розчину з масовою часткою нітратної кислоти 30 %. Якою стала масова

частка нітратної кислоти в отриманому розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Роман.

m(H2O) = 300 г

m(р-ну) = 300 г

w(HNO3) = 30%

w2(HNO3) - ?

Решение:

1) m2(р-ну) = 300 г + 300 г = 600 г

2) m1(HNO3) = m2(HNO3) = 300 * 0,30 = 90 г

3) w2(HNO3) = 90 г / 600 г * 100% = 15%

Ответ: 15%