Етери - речовини , які утворюються в результаті реакції між спиртами в присутності сульфатної

кислоти. Які етери можуть утворитися в результаті нагрівання суміші метанолу та етанолу із сульфатною кислотою? a.етиловометиловий етер , диметиловий етерb.диметиловий етер , диетиловий етер , метиловоетиловий етерc.диметиловий етер , диетиловий етер​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:

Объяснение:

b

CH3OH + CH3OH (t=130-140,H2SO4)⇒ CH3 - O - H3C + H2O

C2H5OH + C2H5OH  (t=130-140,H2SO4)⇒ C2H5 - O - H5C2 + H2O

CH3OH + C2H5OH   (t=130-140,H2SO4)⇒ CH3 - O - C2H5 + H2O