Сторони паралелограма співвідносяться, як 6:9, а периметр дорівнює 84 см. Обчисли сторони

паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

25,2 та 16,8 см

Объяснение:

Нехай 9х - одна сторона, а 6х - інша.

Якщо периметр = 84 см,  тоді

р=2(а+в)

84=2(9х+6х)

84=2*15х

30х=84

х=84:30

х=2,8

звідси, сторони будуть дорівнювати

9х=9*2,8= 25,2 см

6х=6*2,8= 16,8 см