Сторони паралелограма співвідносяться, як 9:6, а периметр дорівнює 96 см. Обчисли сторони

паралелограма. Більша сторона дорівнює Менша сторона дорівнює Срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Непик Яна.

Відповідь:

Пояснення:

Візьмемо, що відношення 9:6 = 9х та 6х відповідно, тоді
(9х+6х)*2 = 96
30х = 96
х = 96\30
х = 3,2
Тоді
9х = 28.8(більша сторона)
6х = 19.2(менша сторона)

Отвечает Клиновская Анастасия.

В/ідповідь:

Більша сторона дорівнює:28,8

Менша сторона дорівнює:19,2

Пояснення:

96/2=48

48/15=3,2

3,2*6=19,2

3,2*9=28,8

ось відповідь :)