Поможіть будь ласка Геометрія 8 клас ❗Даю 100 балов 1. Один із кутів паралелограма дорівнює 85°.

Знайдіть всі інші кути паралелограма. 2. Обчисліть сторони паралелограма, якщо його периметр дорівнює 108 см, а сторони відносяться як 2:7 3. Обчисліть кути паралелограма, якщо різниця двох із них дорівнює 65°. 4. З двох рівних прямокутних трикутників з кутом 30° склали паралелограм. Знайдіть кути цього паралелограма.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

1. Протилежні кути паралелограма рівні. Тому <А=<С.

<B=<D=180-85=95

2. 2(2x+7x)=108

18x=108

x=6

AB=CD=2*6=12

AC=BD=7*6=42

3. Сума сусідніх кутів паралелограма =180.

<1 = x

<2 = x-65

x+x-65=180

2x=115

x=62,5 - один кут

62,5+65=127,5 - другий кут

4. Вийде прямокутник, тому кути по 90.