2. Найдите координаты вектора 2a-b если а(4,-2),Б(-4,3).​


Ответы на вопрос

Отвечает Извекова Валерия.

Ответ:

Отже, координати вектора 2a - b дорівнюють (12, -7).

Объяснение:

Для знаходження координат вектора 2a - b, спочатку знайдемо вектори a і b, а потім віднімемо вектор b від добутку 2a.

Для вектора a, координати вже задані:

a = (4, -2)

Для вектора b, також вже задані координати:

b = (-4, 3)

Тепер знайдемо вектор 2a, подвоєння кожної з координат вектора a:

2a = 2 * (4, -2) = (8, -4)

Тепер віднімемо вектор b від вектора 2a:

2a - b = (8, -4) - (-4, 3)

Для віднімання векторів, ви віднімаєте відповідні координати:

(8 - (-4), -4 - 3) = (12, -7)

Отже, координати вектора 2a - b дорівнюють (12, -7).

Отвечает Владыкин Женя.

Ответ:координати вектора 2a - b дорівнюють (12, -7).