кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 50°.Знайдіть зовнішній кут при вершині кута між

бічними сторонами​

Ответы на вопрос

Отвечает Клем Стьопа.

Сумма всех углов треугольника равна 180 градусов, тогда угол при вершине равен 180-(50+50)=80 градусов. Угол при вершине с внешним углом составляет 180 градусов, тогда внешний угол равен 180-80=100 градусов.

Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180 градусів, тоді кут при вершині дорівнює 180-(50+50)=80 градусів. Кут при вершині із зовнішнім кутом становить 180 градусів, тоді зовнішній кут дорівнює 180-80=100 градусів.