ПОМОГИТЕ!!!Периметр прямокутника дорівнює 34 см., а одна з його сторін на 3 см. більша за другу.

Знайдіть довжину меншої сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Килийский Константин.

Ответ:

Объяснение:

Одна сторона = х

Другая = х+3

Р=34=х+х+х+3+х+3=4х+6

4х+6=34

4х=28

х=7 - это есть менш. стор.