Розвʼяжіть Sin 45°+ cos 135° ДАЮ 60 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

Удачі)

Пояснення:

Щоб розв'язати вираз Sin 45° + cos 135°, спочатку знайдемо значення синуса 45° та косинуса 135°.

За відомими значеннями тригонометричних функцій, sin 45° = √2/2 і cos 135° = -√2/2.

Тепер підставимо ці значення у вираз:

Sin 45° + cos 135° = √2/2 + (-√2/2)

Це можна спростити до:

(√2 - √2)/2 = 0/2 = 0

Отже, Sin 45° + cos 135° = 0

Отвечает Дунаев Денис.
√2/2 - √2/2 = 0
Якось так