Сторона паралелограма AB дорівнює діагоналі BD довжиною 10 см, сторона AD дорівнює 16 см. Визнач

площу паралелограма:​

Ответы на вопрос

Отвечает Малин Вова.

Дано:

ABCD-паралелограм

АВ=ВD=10 см

AD=16 см

Знайти:

S-?

Розв'язання:

p=1/2(AB+BD+AD)

p-півпериметр

p=1/2(10×10×16)=1/2×36=18 см

h=2×√p(p-AB)(p-BD)(p-AD)/AB

h=2×√18×(18-10)(18-10)(18-16)/10=√18×8×8×2/5=√2304/5=48/5=9,6

S=AD×BE

BE-висота- h

S=18×9,6=153,6≈154 см²

Відповідь: S≈154 см²

(Вибач за кривий малюнок♡)