Знайдіть координати вектора CD,якщо C(2; –3; 4), D(0; 4; 4)


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Ответ:

(-2;7;0)

Объяснение:

Щоб знайти координати вектора потрібно від його кінця відняти початок

C(2; –3; 4)- початок

D(0; 4; 4)- кінець

0-2=-2

4-(-3)=4+3=7

4-4=0