Одна зі сторін прямокутни- ка на 6 см менша за іншу,а його площа дорівнює40 см². Знайдіть

сторонипрямокутника.Одна со сторон прямоугольника на 6 см меньше чем другая, а его площадь равняется 40 см².Найдите стороны прямоугольникаПожалуйста, это очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Кирилл.

Відповідь:

4 см, 10 см.

Пояснення:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді довжина х+6 см. Маємо рівняння

х(х+6)=40

х²+6х-40=0

За теоремою Вієта

х=-10 (не підходить)  х=4

Ширина 4 см, довжина 4+6=10 см.