Кут MON розділено променями OA i OB на три кути так, що кут NOB = 24градуси кут MOB в чотири рази

менший від кута NOB, а промінь OA є бісектрисою кута MON. Знайди кут AOB.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевякова Соня.

<МОВ=<NOB:4=24*:4=6*
<MON=<MOB+<NOB=24+6=30*
<MOA=<AON=30:2=15*,тк ОА

биссектриса

Угол АОВ можем найти двумя способами

Номер 1

<МОА-<МОВ=15-6=9*
Номер 2

<NOB-<AON=24-15=9