Точки К, В, М лежать на одній прямій, до того ж точка К лежить між точками В і М. ВМ=24см,

КМ=8см. Знайдіть довжину відрізка КВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Аделина.

Ответ:

Довжина відрізка КВ дорівнює 16 см

Объяснение:

Точки К, В, М лежать на одній прямій, до того ж точка К лежить між

точками В і М. ВМ=24см, КМ=8см. Знайдіть довжину відрізка КВ.

За аксіомою вимірювання відрізків: довжина відрізка дорівнює сумі довжин частин, на які він розбивається будь-якою його точкою, отримаємо:

ВМ = КВ + КМ

Звідси знаходимо:

КВ = ВМ - КМ

КВ = 24 - 8 = 16 (см)

Відповідь: 16 см

#SPJ1