Срочно!!!!пареллелограмм поділений діагоналями на чотири трикутники. Обчисліть сторони

параллелограма якщо його периметри і різниця периметрів двох із цих трикутників дорівнює 60 и 2 см 

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.
Т.к. ОА+ОD=16-AD и =14-ВА, значит,
16-AD=14-BA
16-14=AD-ВА
АD-BA=2 AD=2+AB
АВ=a
AD=2+a
a+(2+a)=30
2a=28
a=14=AB
a+2=AD.