Сторони прямокутника дорівнюють 8 см і 15 см. Знайдіть діагональ прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Шевлякова Анастасия.

Нехай а=8 см,  в=15 см,  тоді діагональ с²=а²+в² за теоремою Піфагора.

с²=8²+15²=64+225=289;  с=√289=17 см.

Відповідь: 17 см.