Знайдiть площу трикутника,сторона якого дорiвнюе 8 см,а висота проведена до неi 7см


Ответы на вопрос

Отвечает Кухарчук Олег.

Ответ:

Объяснение:

Формула площі ( S=1/2 * a * h)

S= 1/2 * 8 * 7 = 4* 7 = 28