1) Знайдiть площу бiчної поверхнi правельної трикутної пiрамiди, якщо ребро її основи та апофеми

вiдповiдно дорiвнюють: 6см, 5 см. 2)Знайдiть об’єм прямої призми з бiчним ребром 5 см, якщо в її основi лежить: квадрат з дiагоналлю 4 см. 3)Вимiри прямокутного паралелепiпеда збiльшують втричi. Визначте, як змiниться : об’єм паралелепiпеда ? 4) Радiус основи цилiндра дорiвнює 4, а його висота - 3. Знайдiть об’єм цилiндра. 5)Радiус основи конуса дорiвнює 5. Знайдiть: площу повної поверхнi, якщо твiрна конуса дорiвнює 6. 6)Радiус кулi дорiвнює 2. Знайдiть: площу поверхнi кулi. 7) В основi прямої призми лежить паралелограм, дiагоналi якого дорiвнюють 4см i 6см i утворюють кут 30(градусiв). Знайдiть об’єм призми, якщо її висота дорiвнює 5см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сасковец Влад.

1) площадь одной боковой грани равна 6*5/2=15

    пощадь боковой поверхности равна 3*15=45

 

2) найдем сторону квадрата , пусть она равна x, тогда

          x^2+x^2=16 =>2x^2=16 => x^2=8 =>x=2√2

          Sосн=a^2=(2√2)^2=8

          V=Sосн*h = 8*5=40