1. Сторона трикутника дорівнює 10 см, а висота, проведена до неї, - 3,5 см. Знайдіть площу

трикутника. 2. Площа трикутника дорівнює 92 см 2 , а одна із сторін 4 см. Знайдіть висоту трикутника, проведену до цієї сторони. 3. Знайдіть площу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 5 см і 11 см. 4. Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 16 см, а бічна сторона – 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Черникова Юля.

Ответ:

1 70 см квадратных

2 46 см кв

3 27.5

4 48

Объяснение:

1)S=½bh=1/2*3.5*10=70

2)S=½bh

92=1/2*4,h=46 см кв

3)S=½ab=1/2*5*11=27.5

4)S=½bh=1/2*16*6=48