квадрат і прямокутник рівновелткі. сторона квадрата дорівнює 8 см, а одна із сторін прямокутника

-16 см. Знайдіть доугу сторону прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Турлаков Роберт.

Ответ:

4см

Объяснение:

фігури називають рівно великими якщо їх площі рівні

площа квадрата : S=a² (а— сторона квадрата)

знайдемо площу квадрата :

S = 8² = 8×8 = 64см²

площа прямокутника : S=a×b ( а і b — сторони прямокутника)

знайдемо площу прямокутника: b=S÷a

b=64÷16=4см

Відповідь: 4см