1. Площа прямокутника = 36 кв.см. Одна зі сторін- 4 см. Знайдіть другу сторону сторону. 2.сторони

прямокутника = 20 і 5 см. Знайдіть його площу. 3.площа квадрата 64 кв см. Знайдіть його сторону. 4.які величини потрібно щоб знайти площу прямокутного трикутника? 5.як знайти площу квадрата за заданою діагоналлю? 6.як обчислити сторону квадрата за заданою площею? 7.Чи можна знайти площу прямокутника, якщо дана лише одна сторона і діагональ? Якщо це можливо то як? 8.які величини потрібно щоб знайти площу прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Сельсков Дима.

1) 36 кв см = 36в квадраті = 1296, тому 1296÷4 = 324см

2)20 ×5 = 100 см площа

3)64÷4 =16 кв см

4)висоту та основу (a=основа, h =висота ,формулаS=a×h)

5)S=d в 2 степені/2

 наприклад діагональ 10 , тому 10 в 2 стені ÷2 = 50см

6)площа наприклад 12 ÷ на кількість сторін 4 =12÷4=3

7)можливо , наприклад сторона =5 , діагональ 10

10в 2 степені ×5 в 2 степені (все під коренем ), потім 5 × (5×корінь 3)=25 корінь 3=43,3

8) одну сторону і діагональ або дві сторони

надеюсь помогла)