Обчисліть cos d, якщо sin d=0,6


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Сергей.

за основною тригонометричною тотожністю:

sin^2(d)+cos^2(d)=1

cos^2(d) = 1-0,6^2=1-0,36=0,64

cos d = 0,8

або

cos d = -0,8

Відповідь: 0,8 або -0,8