Сторони паралелограма дорівнюють 8см i 20см. Висота, проведена до меншої сторони, дорівнює 6см.

Знайти другу висоту цього паралелограма. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Данцевич Валентин.

Дано:

AB=CD=20

AC=BD=8

AK= 6

---------------------

Найти AH

Решение

1)S = AK * DB =  8 * 6= 48

2)S= CD * AH

AH= S : CD= 48 : 20 = 2.4

Ответ: 2.4