Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо зовнішній кут при його вершині дорівнює 42 градусів

поможіть мені!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Цырендылыков Илья.

Ответ:

C = A + B (1)

A = B (2)

Підставляючи (2) у (1), отримуємо:

C = A + A

C = 2A

Таким чином, кути A і B дорівнюють одній третині зовнішнього кута при вершині трикутника. У нашому випадку:

A = B = (1/3) * 42 градуси = 14 градусів

Отвечает Малахова Ксения.

Ответ: У рівнобедреному трикутнику дві сторони рівні, тому два внутрішні кути біля основи рівні між собою. Оскільки зовнішній кут при вершині трикутника дорівнює 42 градусам, то внутрішні кути при основі мають суму 180 - 42 = 138 градусів. Оскільки трикутник рівнобедрений, то внутрішні кути при основі мають рівні між собою значення, тому кожен з цих кутів дорівнює (138 градусів) / 2 = 69 градусів.

Объяснение: