4. Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо градусна мiра одного із зовнішніх кутів 54°.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Відповідь:

Пояснення:

Внутрішній кут = 180-54=126

(180-126)2=54/2=27

Кути трикутника 27,27,126