Висота BD трикутника АВС ділить сторону АС на відрізки AD i CD, ВС = 6 см; кут А дорівнює 30

градусів; кут CBD дорівнює 45 градусів. Знайдіть відрізок AD.

Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Максим.

Ответ:

AD=3√6 см

Объяснение:

В △BDC ∠CBD=45° => ∠DCB=90-∠CBD=45° => △BDC - прямоугольный и р/б. BD=CD=BC/√2=3√2 см.

В △ABD ∠ABD=90-∠A=90-30=60°

tgABD=tg60°=AD/BD

AD=BD*tg60°=3√2*√3=3√6 см