1. (√2) sin 45(градусів) - cos 60 (градусів) 2. (√3) cos 30 (градусів) - cos 60 (градусів) 3. sin

60 (градусів) * tg 30 (градусів) Допоможіть, важлива робота!

Ответы на вопрос

Отвечает Советова Арайлым.

Відповідь:

1) 0,5

2)1

3)1,5

Пояснення:

1)(√2)× (√2)÷2-1÷2=1-1÷2=0,5

2)(√3)×(√3)÷2-1÷2=(3-1)÷2=2÷2=1
3)(√3)÷2×(√3)=3÷2=1,5