Розв'язати рівняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині 3,7-(x-6,3)=-16,2


Ответы на вопрос

Отвечает Манылина Катя.

3,7-(х-6,3)= -16,2

3,7-х+6,3= -16,2

10-х= -16,2

х=10-(-16,2)

х=10+16,2

х=26,2

Ответ:26,2

Отвечает Пономаренко Макс.
Почнемо зі спрощення виразу у лівій частині:

3,7 - (x - 6,3) = -16,2

Розкриємо дужки, змінивши знак усіх доданків у дужках:

3,7 - x + 6,3 = -16,2

Потім складемо подібні доданки на лівій стороні рівняння:

10 - x = -16,2

Тепер перенесемо x на праву сторону рівняння, змінивши знак:

10 + 16,2 = x

Отже, розв'язком рівняння є x = 26,2.