Розв'язати рівняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині: -2,7-(х-3,5)=-1. -24-y=-16.


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Ваня.
1) -2,7-(х-3,5)=-1
-2,7-х+3,5=-1
-х=-1+2,7-3,5
-х=-1,8
х=1,8
2)-24-у=-16
-у=-16+24
-у=8
у=-8