Розв"язати рівняння,спростивши спочатку вираз у лівій частині. 1)8,3-(-3,2+х)=12

2)-(х-2,25)+4,88=1,3

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Алеся.
8.3-(-3.2+х)=12
8.3+3.2-х=12
11.5-х=12
-х=12-11.5
-х=0.5 х=-0.5

-(-х-2.25)+4.88=1.3
х+2.25+4.88=1.3
х+7.13=1.3
х=1.3-7.13 х=-5.83