Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 160о. Знайдіть внутрішні кути, не суміжні з ним, якщо

вони відносяться як 5:3

Ответы на вопрос

Отвечает Візер Андрій.

Відповідь:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх не суміжних з ним. За цією властивістю маємо, що ∠1 + ∠2 = 160°.

Складемо рівняння, де ∠1 = 5x, а ∠2 = 3x.

5x + 3x = 160°

x = 20°

∠1 = 5x = 5*20° = 100°

∠2 = 3x = 3*20° = 60°

Відповідь: 100°, 60°.

Пояснення:

Повідомте якщо потрібні додаткові пояснення.