На сторонах AB і BC паралелограма ABCD відмітили відповідно точки F і E середини цих сторін.

Виразити вектор EF через вектори AB =a і AD=b​

Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

За теоремою про серединники, вектор EF дорівнює половині вектора AC, тобто EF = 1/2 (AC).

А вектор AC можна записати через вектори AB і AD за допомогою правила паралелограма: AC = AB + AD.

Отже, ми отримуємо:

EF = 1/2 (AC) = 1/2 (AB + AD) = 1/2 (a + b)

Отвечает Завгородний Даниил.

Відповідь:

Оскильки ЕС = 4/7 АД = 4/7 в,    и

                СФ= -1/4 АВ = -1/4 а,    то

ЕФ=ЕС+СФ=4/7 в -1/4 а.

Видповидь: ЕФ=в/7 -а/4 .

(Уси букви та буквосполучення - це вектори. Значок вектора не забудьте).

Пояснення: